fbpx

Aplikacioni Falas i Javës në App Store: CHOMP libri interaktiv i ngjarjeve jepet falas për herë të parë (Kurseni: $2)

Apple ka përzgjedhur si aplikacionin e tyre falas të javës CHOMP nga Christoph Niemann; histori gazmore të ndërthurura me video për fëmijë. Ky aplikacion unik i librave të ngjarjeve interaktive zakonisht kushton $2 dhe mund ta shkarkoni atë falas në të gjitha pajisjet tuaja iOS.

Më poshtë do të gjeni disa pamje të aplikacionit dhe detaje të tjera:

Ky aplikacion do t’ju lejojë të krijoni imazhe dhe video të animuara që tregojnë ngjarje me fotot që shkrepni ju. Është shumë interesant dhe i kërkuar si aplikacion dhe duhet ta keni atë patjetër në iPajisjen tuaj.

iOS Universal: CHOMP by Christoph Niemann – funny video stories for kids: FALAS (Reg. $3)

Sigurohuni që të kontrolloni çdo ditë kategorinë tonë të promocioneve për të përfituar aplikacione falas.

 

  • 262 Posts
  • 0 Comments
Fiordi është kryeredaktor i Informatriks. Ai është i hapur për çdo sugjerim, ide apo thashethem që mund të keni.