fbpx

Shfaqen imazhe të HTC One X9

 Fotot të reja të telefonit të pa prezantuar akoma, të HTC One X9 i cili pritet të dalë në 2016-ën janë publikuar në internet.

Thashethemet dhe spekulimet besojnë se HTC One X9 do të fuqizohet nga një procesor 2.2GHz octa-core, 2GB RAM, 16GB memorie të brendshme, një kamer mbrapa 13MP  (si dhe një para 5MP), dhe Android 5.0.2. (Megjithëse dyshojm që HTC do të lançoj një telefon të ri me një version të vjetëruar të Android.)

Për fat të keq, këto imazhe të reja nuk na japin shumë informacion kur është fjala për specifikimet, çmimin dhe kur do të jetë i gatshëm, kështu që ne do të duhet të jemi të durueshëm deri vitin e ardhshëm.

[huge_it_gallery id=”6″]